C1210C224Z5UACTU
KEMETKEMET
C1210C224Z5UACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C224Z5UACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.22UF 50V Z5U 1210
Foi de date: C1210C224Z5UACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C224Z5UACTU
Număr parc C1210C224Z5UACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.22UF 50V Z5U 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 484105 pcs Fișa cu date C1210C224Z5UACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210C224Z5UAC
C1210C224Z5UAC7800
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.22µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1210 (3225 Metric)
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose