C1210C152J5GACTU
KEMETKEMET
C1210C152J5GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C152J5GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 50V NP0 1210
Foi de date: C1210C152J5GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C152J5GACTU
Număr parc C1210C152J5GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1500PF 50V NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 724874 pcs Fișa cu date C1210C152J5GACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 1500pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 1210 (3225 Metric) Alte nume C1210C152J5GAC
C1210C152J5GAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C1210C152J5GACTU
Stil de plumb 0.035" (0.88mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
Descriere extinsă 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 1500PF 50V NP0 1210