C1210C107M8PACTU
KEMETKEMET
C1210C107M8PACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C107M8PACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 100UF 10V X5R 1210
Foi de date: C1210C107M8PACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C107M8PACTU
Număr parc C1210C107M8PACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 100UF 10V X5R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44068 pcs Fișa cu date C1210C107M8PACTU.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.110" (2.80mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 399-11631-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose