C1210C104J1HACTU
KEMETKEMET
C1210C104J1HACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C104J1HACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210
Foi de date: C1210C104J1HACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C104J1HACTU
Număr parc C1210C104J1HACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 100V X8R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18410 pcs Fișa cu date C1210C104J1HACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.075" (1.90mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 399-5774-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose