C1210C102FBGACTU
KEMETKEMET
C1210C102FBGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1210C102FBGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1210
Foi de date: C1210C102FBGACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1210C102FBGACTU
Număr parc C1210C102FBGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41312 pcs Fișa cu date C1210C102FBGACTU.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.075" (1.90mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 399-5548-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose