C1206Y563K5RACTU
KEMETKEMET
C1206Y563K5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206Y563K5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
Foi de date: C1206Y563K5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206Y563K5RACTU
Număr parc C1206Y563K5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 907289 pcs Fișa cu date C1206Y563K5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie FF-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206Y563K5RAC
C1206Y563K5RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Floating Electrode, Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.056µF Aplicații Boardflex Sensitive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1208.41.01
C1208.41.01
Producători: General Cable
Descriere: CABLE 8COND 18AWG BLK SHLD 1000'
In stoc: 85 pcs
Descarca:
RFQ
C12083_BROOKE-SCR-M
C12083_BROOKE-SCR-M
Producători: LEDiL
Descriere: REFLECTR 1POS 45MM RND OD 20.2MM
In stoc: 19750 pcs
Descarca: C12083_BROOKE-SCR-M.pdf
RFQ
C1206Y683K5RAC7800
C1206Y683K5RAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
In stoc: 897637 pcs
Descarca: C1206Y683K5RAC7800.pdf
C1206Y333K5RACTU
C1206Y333K5RACTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206
Descarca: C1206Y333K5RACTU.pdf
C12085_HEIDI-W2
C12085_HEIDI-W2
Producători: LEDiL
Descriere: LENS ROUND HEIDI CLEAR
Descarca:
C1206Y332K5RACTU
C1206Y332K5RACTU
Descriere: CAP CER 3300PF 50V X7R 1206
Descarca: C1206Y332K5RACTU.pdf
C1206Y473K1RACTU
C1206Y473K1RACTU
Descriere: CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Descarca: C1206Y473K1RACTU.pdf
C12084_BROOKE-SCR-W
C12084_BROOKE-SCR-W