C1206X684M5REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X684M5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20%
Foi de date: C1206X684M5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X684M5REC
Număr parc C1206X684M5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 210160 pcs Fișa cu date C1206X684M5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.68µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X684M4REC7210
C1206X684M4REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 680NF 16V X7R 20%
In stoc: 815525 pcs
Descarca: C1206X684M4REC7210.pdf
RFQ
C1206X689B1HAC7800
C1206X689B1HAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8PF 100V ULTRA ST
In stoc: 938203 pcs
Descarca: C1206X689B1HAC7800.pdf
RFQ
C1206X684M5REC7210
C1206X684M5REC7210
Descriere: CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20%