C1206X683M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X683M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 68NF 16V X7R 20%
Foi de date: C1206X683M4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X683M4REC
Număr parc C1206X683M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 68NF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 218889 pcs Fișa cu date C1206X683M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.068µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X683M3RECAUTO
C1206X683M3RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 68NF 25V X7R 20%
In stoc: 893993 pcs
Descarca: C1206X683M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X683M5GEC
C1206X683M5GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 68NF 50V C0G 20%
In stoc: 113199 pcs
Descarca: C1206X683M5GEC.pdf
RFQ
C1206X683M4REC7210
C1206X683M4REC7210
Descriere: CAP CER 1206 68NF 16V X7R 20%
Descarca: C1206X683M4REC7210.pdf
C1206X683M4REC7800
C1206X683M4REC7800
Descarca: C1206X683M4REC7800.pdf
C1206X683M3REC7800
C1206X683M3REC7800
Descarca: C1206X683M3REC7800.pdf
C1206X683M4JACAUTO
C1206X683M4JACAUTO
Descriere: CAP CER 0.068UF 16V U2J 1206
Descarca: C1206X683M4JACAUTO.pdf
C1206X683M4RECAUTO
C1206X683M4RECAUTO