C1206X683J1REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X683J1REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 68NF 100V X7R 5%
Foi de date: C1206X683J1REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X683J1REC
Număr parc C1206X683J1REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 68NF 100V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 167473 pcs Fișa cu date C1206X683J1REC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.068µF