C1206X682M5GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X682M5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 20%
Foi de date: C1206X682M5GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X682M5GEC
Număr parc C1206X682M5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138366 pcs Fișa cu date C1206X682M5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X682M4HAC7800
C1206X682M4HAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 16V ULTRA STA
In stoc: 1581932 pcs
Descarca: C1206X682M4HAC7800.pdf
RFQ
C1206X682M3RECAUTO
C1206X682M3RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 20%
In stoc: 952829 pcs
Descarca: C1206X682M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682M5GEC7800
C1206X682M5GEC7800
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 20%