C1206X682K4REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X682K4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 16V X7R 10%
Foi de date: C1206X682K4REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X682K4REC
Număr parc C1206X682K4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 16V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209096 pcs Fișa cu date C1206X682K4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X682K4RECAUTO
C1206X682K4RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 16V X7R 10%
In stoc: 942612 pcs
Descarca: C1206X682K4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682K3REC7800
C1206X682K3REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 10%
In stoc: 918279 pcs
Descarca: C1206X682K3REC7800.pdf
RFQ
C1206X682K4RECAUTO7210
C1206X682K4RECAUTO7210
Descarca: C1206X682K4RECAUTO7210.pdf
C1206X682K5GEC7210
C1206X682K5GEC7210
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 10%
Descarca: C1206X682K5GEC7210.pdf
C1206X682K3REC
C1206X682K3REC
Descarca: C1206X682K3REC.pdf
C1206X682K4REC7800
C1206X682K4REC7800
Descarca: C1206X682K4REC7800.pdf
C1206X682K4REC7210
C1206X682K4REC7210