C1206X682J1GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X682J1GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 5%
Foi de date: C1206X682J1GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X682J1GEC
Număr parc C1206X682J1GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106990 pcs Fișa cu date C1206X682J1GEC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF