C1206X682GAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X682GAGEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Foi de date: C1206X682GAGEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X682GAGEC
Număr parc C1206X682GAGEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85878 pcs Fișa cu date C1206X682GAGEC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X682G5GEC
C1206X682G5GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
In stoc: 77391 pcs
Descarca: C1206X682G5GEC.pdf
RFQ
C1206X682GMGECAUTO
C1206X682GMGECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 2%
In stoc: 298159 pcs
Descarca: C1206X682GMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682GAGECAUTO
C1206X682GAGECAUTO
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
Descarca: C1206X682GAGECAUTO.pdf
C1206X682GAGECAUTO7210
C1206X682GAGECAUTO7210