C1206X682G3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X682G3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
Foi de date: C1206X682G3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X682G3GEC
Număr parc C1206X682G3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 86957 pcs Fișa cu date C1206X682G3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X682G3GECAUTO
C1206X682G3GECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
In stoc: 272681 pcs
Descarca: C1206X682G3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X682G1GECAUTO7210
C1206X682G1GECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 2%
In stoc: 241564 pcs
Descarca: C1206X682G1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X682G3GEC7800
C1206X682G3GEC7800