C1206X474M3REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X474M3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20%
Foi de date: C1206X474M3REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X474M3REC
Număr parc C1206X474M3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 214540 pcs Fișa cu date C1206X474M3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.073" (1.85mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.47µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.47µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X474M1REC7800
C1206X474M1REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 470NF 100V X7R
In stoc: 740402 pcs
Descarca: C1206X474M1REC7800.pdf
RFQ
C1206X474M3REC7210
C1206X474M3REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 470NF 25V X7R 20%