C1206X473MAREC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X473MAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 47NF 250V X7R 20%
Foi de date: C1206X473MAREC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X473MAREC
Număr parc C1206X473MAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 47NF 250V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 233682 pcs Fișa cu date C1206X473MAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.047µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.047µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X473M5REC7800
C1206X473M5REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 47NF 50V X7R 20%
In stoc: 825454 pcs
Descarca: C1206X473M5REC7800.pdf
RFQ
C1206X473MAREC7800
C1206X473MAREC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 47NF 250V X7R 20%