C1206X473K4REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X473K4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10%
Foi de date: C1206X473K4REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X473K4REC
Număr parc C1206X473K4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198109 pcs Fișa cu date C1206X473K4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.047µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X473K4RECAUTO
C1206X473K4RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10%
In stoc: 856371 pcs
Descarca: C1206X473K4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X473K3RECAUTO
C1206X473K3RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 47NF 25V X7R 10%
In stoc: 770494 pcs
Descarca: C1206X473K3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X473K4HACAUTO
C1206X473K4HACAUTO
Descriere: CAP CER 1206 47NF 16V ULTRA STAB
Descarca: C1206X473K4HACAUTO.pdf
C1206X473K4RECAUTO7210
C1206X473K4RECAUTO7210
Descarca: C1206X473K4RECAUTO7210.pdf
C1206X473K4JAC7800
C1206X473K4JAC7800
Descriere: CAP CER 0.047UF 16V U2J 1206
Descarca: C1206X473K4JAC7800.pdf
C1206X473K4REC7800
C1206X473K4REC7800