C1206X472M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X472M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 4.7NF 16V X7R 20%
Foi de date: C1206X472M4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X472M4REC
Număr parc C1206X472M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 4.7NF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203400 pcs Fișa cu date C1206X472M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 4700pF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X472M4RECAUTO
C1206X472M4RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 4.7NF 16V X7R 20%
In stoc: 1018257 pcs
Descarca: C1206X472M4RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X472M3HACAUTO
C1206X472M3HACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 4.7NF 25V ULTRA STA
In stoc: 1682331 pcs
Descarca: C1206X472M3HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X472M5GECAUTO
C1206X472M5GECAUTO
Descriere: CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 20%
Descarca: C1206X472M5GECAUTO.pdf
C1206X472M4REC7210
C1206X472M4REC7210