C1206X333MAREC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X333MAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 33NF 250V X7R 20%
Foi de date: C1206X333MAREC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X333MAREC
Număr parc C1206X333MAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 33NF 250V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198547 pcs Fișa cu date C1206X333MAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 0.033µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.033µF