C1206X333JAREC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X333JAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 33NF 250V X7R 5%
Foi de date: C1206X333JAREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X333JAREC
Număr parc C1206X333JAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 33NF 250V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144102 pcs Fișa cu date C1206X333JAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.033µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X333J5RECAUTO
C1206X333J5RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 50V X7R 5%
In stoc: 683352 pcs
Descarca: C1206X333J5RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X333JARECAUTO
C1206X333JARECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 250V X7R 5%
In stoc: 793263 pcs
Descarca: C1206X333JARECAUTO.pdf
RFQ
C1206X333JMGEC7210
C1206X333JMGEC7210
Descriere: CAP CER 1206 33NF 63V C0G 5%
Descarca: C1206X333JMGEC7210.pdf
C1206X333JARECAUTO7210
C1206X333JARECAUTO7210
Descarca: C1206X333JARECAUTO7210.pdf
C1206X333JAREC7800
C1206X333JAREC7800
Descarca: C1206X333JAREC7800.pdf
C1206X333JMGEC
C1206X333JMGEC
Descarca: C1206X333JMGEC.pdf
C1206X333JAREC7210
C1206X333JAREC7210