C1206X333J1GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X333J1GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 33NF 100V C0G 5%
Foi de date: C1206X333J1GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X333J1GEC
Număr parc C1206X333J1GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 33NF 100V C0G 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110399 pcs Fișa cu date C1206X333J1GEC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.053" (1.35mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.033µF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X333GMGEC
C1206X333GMGEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 63V C0G 2%
In stoc: 74171 pcs
Descarca: C1206X333GMGEC.pdf
RFQ
C1206X333J1GEC7210
C1206X333J1GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 100V C0G 5%
In stoc: 334672 pcs
Descarca: C1206X333J1GEC7210.pdf
RFQ
C1206X333G8JACAUTO
C1206X333G8JACAUTO
Descriere: CAP CER 0.033UF 10V U2J 1206
Descarca: C1206X333G8JACAUTO.pdf
C1206X333GMGECAUTO7210
C1206X333GMGECAUTO7210
Descarca: C1206X333GMGECAUTO7210.pdf
C1206X333J1GEC7800
C1206X333J1GEC7800
Descarca: C1206X333J1GEC7800.pdf
C1206X333J1REC7210
C1206X333J1REC7210
Descriere: CAP CER 1206 33NF 100V X7R 5%
Descarca: C1206X333J1REC7210.pdf
C1206X333GMGEC7800
C1206X333GMGEC7800
Descarca: C1206X333GMGEC7800.pdf
C1206X333J1GECAUTO7210
C1206X333J1GECAUTO7210