C1206X332F2GEC7210
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X332F2GEC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1%
Foi de date: C1206X332F2GEC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X332F2GEC7210
Număr parc C1206X332F2GEC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235677 pcs Fișa cu date C1206X332F2GEC7210.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 3300pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 3300pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X332F2GEC
C1206X332F2GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 1%