C1206X332F1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X332F1GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G 1%
Foi de date: C1206X332F1GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X332F1GEC
Număr parc C1206X332F1GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75676 pcs Fișa cu date C1206X332F1GEC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 3300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 3300pF