C1206X225K5REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X225K5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 10%
Foi de date: C1206X225K5REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X225K5REC
Număr parc C1206X225K5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188256 pcs Fișa cu date C1206X225K5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.073" (1.85mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 2.2µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X225K5RECAUTO7210
C1206X225K5RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 10%
In stoc: 816816 pcs
Descarca: C1206X225K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X225K4RECAUTO7210
C1206X225K4RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2UF 16V X7R 10%
In stoc: 915839 pcs
Descarca: C1206X225K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X225K5REC7800
C1206X225K5REC7800