C1206X223MAGEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X223MAGEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 250V C0G 20%
Foi de date: C1206X223MAGEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X223MAGEC
Număr parc C1206X223MAGEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 250V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127333 pcs Fișa cu date C1206X223MAGEC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X223M8HACAUTO
C1206X223M8HACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 10V ULTRA STAB
In stoc: 1106680 pcs
Descarca: C1206X223M8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X223M8HAC7800
C1206X223M8HAC7800
Producători: KEMET
In stoc: 1154213 pcs
Descarca: C1206X223M8HAC7800.pdf
RFQ
C1206X223MAGEC7800
C1206X223MAGEC7800
Descriere: CAP CER 1206 22NF 250V C0G 20%
Descarca: C1206X223MAGEC7800.pdf
C1206X223MAGECAUTO
C1206X223MAGECAUTO
Descarca: C1206X223MAGECAUTO.pdf
C1206X223M5RECAUTO
C1206X223M5RECAUTO
Descriere: CAP CER 1206 22NF 50V X7R 20%
Descarca: C1206X223M5RECAUTO.pdf
C1206X223MAGECAUTO7210
C1206X223MAGECAUTO7210