C1206X223K3GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X223K3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 25V C0G 10%
Foi de date: C1206X223K3GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X223K3GEC
Număr parc C1206X223K3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 25V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114543 pcs Fișa cu date C1206X223K3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X223K2RAC7800
C1206X223K2RAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
In stoc: 751862 pcs
Descarca: C1206X223K2RAC7800.pdf
RFQ
C1206X223K3GECAUTO7210
C1206X223K3GECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 25V C0G 10%
In stoc: 454578 pcs
Descarca: C1206X223K3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X223K3GEC7210
C1206X223K3GEC7210