C1206X223JMRECAUTO
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X223JMRECAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 63V X7R 5%
Foi de date: C1206X223JMRECAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X223JMRECAUTO
Număr parc C1206X223JMRECAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 63V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 859829 pcs Fișa cu date C1206X223JMRECAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X223JMREC7800
C1206X223JMREC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 63V X7R 5%
In stoc: 636175 pcs
Descarca: C1206X223JMREC7800.pdf
RFQ
C1206X223JMREC
C1206X223JMREC
Producători: KEMET