C1206X223J2REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X223J2REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 200V X7R 5%
Foi de date: C1206X223J2REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206X223J2REC
Număr parc C1206X223J2REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 200V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 174010 pcs Fișa cu date C1206X223J2REC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
produse asemanatoare
C1206X223J2REC7210
C1206X223J2REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 200V X7R 5%