C1206X222FMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X222FMGEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 1%
Foi de date: C1206X222FMGEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X222FMGEC
Număr parc C1206X222FMGEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77519 pcs Fișa cu date C1206X222FMGEC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 2200pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 2200pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X222FMGEC7800
C1206X222FMGEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 1%
In stoc: 196008 pcs
Descarca: C1206X222FMGEC7800.pdf
RFQ
C1206X222G1GEC
C1206X222G1GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G 2%
In stoc: 73404 pcs
Descarca: C1206X222G1GEC.pdf
RFQ
C1206X222FMGEC7210
C1206X222FMGEC7210