C1206X154M4REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X154M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 150NF 16V X7R 20%
Foi de date: C1206X154M4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X154M4REC
Număr parc C1206X154M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 150NF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 231427 pcs Fișa cu date C1206X154M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.073" (1.85mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.15µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.15µF