C1206X152K5REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X152K5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 10%
Foi de date: C1206X152K5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X152K5REC
Număr parc C1206X152K5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1.5NF 50V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217380 pcs Fișa cu date C1206X152K5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1500pF