C1206X104M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X104M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 0.1UF 16V X7R 20%
Foi de date: C1206X104M4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X104M4REC
Număr parc C1206X104M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 0.1UF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 237100 pcs Fișa cu date C1206X104M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.1µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X104M4REC7210
C1206X104M4REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 0.1UF 16V X7R 20%
In stoc: 908203 pcs
Descarca: C1206X104M4REC7210.pdf
RFQ
C1206X104M4JAC7800
C1206X104M4JAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.1UF 16V U2J 1206
In stoc: 689577 pcs
Descarca: C1206X104M4JAC7800.pdf
RFQ
C1206X104M3REC7800
C1206X104M3REC7800
Descriere: CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 20%
Descarca: C1206X104M3REC7800.pdf
C1206X104M4RECAUTO
C1206X104M4RECAUTO