C1206X104K3GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X104K3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10%
Foi de date: C1206X104K3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X104K3GEC
Număr parc C1206X104K3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116891 pcs Fișa cu date C1206X104K3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.1µF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X104K2REC7210
C1206X104K2REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R
In stoc: 918730 pcs
Descarca: C1206X104K2REC7210.pdf
RFQ
C1206X104K3GEC7210
C1206X104K3GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 10%
In stoc: 534956 pcs
Descarca: C1206X104K3GEC7210.pdf
RFQ
C1206X104K3GEC7800
C1206X104K3GEC7800