C1206X104F3GEC7800
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X104F3GEC7800
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
Foi de date: C1206X104F3GEC7800.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X104F3GEC7800
Număr parc C1206X104F3GEC7800 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 215452 pcs Fișa cu date C1206X104F3GEC7800.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206X104F3GECTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection