C1206X103K5REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X103K5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 10NF 50V X7R 10%
Foi de date: C1206X103K5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X103K5REC
Număr parc C1206X103K5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 10NF 50V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 193736 pcs Fișa cu date C1206X103K5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 10000pF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X103K8JAC7800
C1206X103K8JAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 10000PF 10V U2J 1206
In stoc: 932515 pcs
Descarca: C1206X103K8JAC7800.pdf
RFQ
C1206X103K5GEC7210
C1206X103K5GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 10NF 50V C0G 10%
In stoc: 485087 pcs
Descarca: C1206X103K5GEC7210.pdf
RFQ
C1206X103K5REC7210
C1206X103K5REC7210
Descriere: CAP CER 1206 10NF 50V X7R 10%
Descarca: C1206X103K5REC7210.pdf
C1206X103K5RECAUTO7210
C1206X103K5RECAUTO7210
Descarca: C1206X103K5RECAUTO7210.pdf
C1206X103K5GECAUTO
C1206X103K5GECAUTO
Descriere: CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1206
Descarca: C1206X103K5GECAUTO.pdf
C1206X103K5REC7800
C1206X103K5REC7800