C1206X103JMREC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X103JMREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 10NF 63V X7R 5%
Foi de date: C1206X103JMREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X103JMREC
Număr parc C1206X103JMREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 10NF 63V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135867 pcs Fișa cu date C1206X103JMREC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 10000pF