C1206X102M3GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X102M3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 25V C0G 20%
Foi de date: C1206X102M3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X102M3GEC
Număr parc C1206X102M3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 25V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 126153 pcs Fișa cu date C1206X102M3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF