C1206X102K3GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X102K3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 25V C0G 10%
Foi de date: C1206X102K3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X102K3GEC
Număr parc C1206X102K3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 25V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112665 pcs Fișa cu date C1206X102K3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X102K2GECAUTO7210
C1206X102K2GECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 200V C0G 10%
In stoc: 468061 pcs
Descarca: C1206X102K2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X102K2RECAUTO7210
C1206X102K2RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 200V X7R 10%
In stoc: 1032396 pcs
Descarca: C1206X102K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X102K3GEC7800
C1206X102K3GEC7800
Descriere: CAP CER 1206 1NF 25V C0G 10%
Descarca: C1206X102K3GEC7800.pdf
C1206X102K3GECAUTO7210
C1206X102K3GECAUTO7210
Descarca: C1206X102K3GECAUTO7210.pdf
C1206X102K3GECAUTO
C1206X102K3GECAUTO