C1206X102F3GEC7210
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X102F3GEC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 25V C0G 1%
Foi de date: C1206X102F3GEC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X102F3GEC7210
Număr parc C1206X102F3GEC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 25V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 214373 pcs Fișa cu date C1206X102F3GEC7210.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF