C1206C822JCGACAUTO
KEMETKEMET
C1206C822JCGACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C822JCGACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1206
Foi de date: C1206C822JCGACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C822JCGACAUTO
Număr parc C1206C822JCGACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 634898 pcs Fișa cu date C1206C822JCGACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.069" (1.75mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 399-14847-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 8200pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
capacitanță 8200pF Aplicații Automotive