C1206C820J1GACTU
KEMETKEMET
C1206C820J1GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C820J1GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 1206
Foi de date: C1206C820J1GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C820J1GACTU
Număr parc C1206C820J1GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 856964 pcs Fișa cu date C1206C820J1GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C