C1206C684K5RALTU
KEMETKEMET
C1206C684K5RALTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C684K5RALTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.68UF 50V X7R 1206
Foi de date: C1206C684K5RALTU.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C684K5RALTU
Număr parc C1206C684K5RALTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.68UF 50V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 245191 pcs Fișa cu date C1206C684K5RALTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie L
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206C684K5RAL
C1206C684K5RAL7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.68µF Aplicații General Purpose