C1206C682G5GEC
KEMETKEMET
C1206C682G5GEC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C682G5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
Foi de date: C1206C682G5GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C682G5GEC
Număr parc C1206C682G5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 245249 pcs Fișa cu date C1206C682G5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C682G4HACAUTO
C1206C682G4HACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 16V ULTRA STA
In stoc: 1727991 pcs
Descarca: C1206C682G4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C682G5GECAUTO
C1206C682G5GECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
In stoc: 1183215 pcs
Descarca: C1206C682G5GECAUTO.pdf
RFQ
C1206C682G8HAC7800
C1206C682G8HAC7800
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 10V ULTRA STA
Descarca: C1206C682G8HAC7800.pdf
C1206C682G5GEC7210
C1206C682G5GEC7210
Descarca: C1206C682G5GEC7210.pdf
C1206C682G5GEC7800
C1206C682G5GEC7800
Descarca: C1206C682G5GEC7800.pdf
C1206C682G4HAC7800
C1206C682G4HAC7800
Descarca: C1206C682G4HAC7800.pdf
C1206C682G3GEC7800
C1206C682G3GEC7800
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
Descarca: C1206C682G3GEC7800.pdf
C1206C682G5GECAUTO7210
C1206C682G5GECAUTO7210