C1206C682F2GEC7210
KEMETKEMET
C1206C682F2GEC7210 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C682F2GEC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1%
Foi de date: C1206C682F2GEC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C682F2GEC7210
Număr parc C1206C682F2GEC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1073634 pcs Fișa cu date C1206C682F2GEC7210.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C682F1GEC7210
C1206C682F1GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 1%
In stoc: 1190903 pcs
Descarca: C1206C682F1GEC7210.pdf
RFQ
C1206C682F1GEC
C1206C682F1GEC
Producători: KEMET
In stoc: 240245 pcs
Descarca: C1206C682F1GEC.pdf
RFQ
C1206C682F2GEC
C1206C682F2GEC
Descriere: CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G 1%