C1206C511K3HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C511K3HACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C511K3HACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 510PF 25V ULTRA STA
Foi de date: C1206C511K3HACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C511K3HACAUTO
Număr parc C1206C511K3HACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 510PF 25V ULTRA STA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3040111 pcs Fișa cu date C1206C511K3HACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 510pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 510pF Aplicații Automotive