C1206C472KAREC
KEMETKEMET
C1206C472KAREC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C472KAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R
Foi de date: C1206C472KAREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C472KAREC
Număr parc C1206C472KAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 440241 pcs Fișa cu date C1206C472KAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 4700pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C472KAGEC7800
C1206C472KAGEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G
In stoc: 1956970 pcs
Descarca: C1206C472KAGEC7800.pdf
RFQ
C1206C472KARECAUTO
C1206C472KARECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R
In stoc: 2177471 pcs
Descarca: C1206C472KARECAUTO.pdf
RFQ
C1206C472KBRACTU
C1206C472KBRACTU
Descriere: CAP CER 4700PF 630V X7R 1206
Descarca: C1206C472KBRACTU.pdf
C1206C472KAREC7800
C1206C472KAREC7800
Descarca: C1206C472KAREC7800.pdf
C1206C472KBRACAUTO
C1206C472KBRACAUTO
Descarca: C1206C472KBRACAUTO.pdf
C1206C472KAGECAUTO
C1206C472KAGECAUTO
Descarca: C1206C472KAGECAUTO.pdf
C1206C472KARECAUTO7210
C1206C472KARECAUTO7210