C1206C335Z4VACTU
KEMETKEMET
C1206C335Z4VACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C335Z4VACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 3.3UF 16V Y5V 1206
Foi de date: C1206C335Z4VACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C335Z4VACTU
Număr parc C1206C335Z4VACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 3.3UF 16V Y5V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 748451 pcs Fișa cu date C1206C335Z4VACTU.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.053" (1.35mm) Coeficientul de temperatură Y5V (F)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 399-1261-2
C1206C335Z4VAC
C1206C335Z4VAC7800
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
capacitanță 3.3µF Aplicații General Purpose