C1206C334MMREC7210
KEMETKEMET
C1206C334MMREC7210 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C334MMREC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 330NF 63V X7R 20%
Foi de date: C1206C334MMREC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C334MMREC7210
Număr parc C1206C334MMREC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 330NF 63V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2484278 pcs Fișa cu date C1206C334MMREC7210.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.33µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.33µF