C1206C333M1REC
KEMETKEMET
C1206C333M1REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C333M1REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 33NF 100V X7R 20%
Foi de date: C1206C333M1REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C333M1REC
Număr parc C1206C333M1REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 33NF 100V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 472295 pcs Fișa cu date C1206C333M1REC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.033µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C333M1GECAUTO7210
C1206C333M1GECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 100V C0G 20%
In stoc: 2342735 pcs
Descarca: C1206C333M1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C333M2REC
C1206C333M2REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 200V X7R 20%
In stoc: 473959 pcs
Descarca: C1206C333M2REC.pdf
RFQ
C1206C333M1RECAUTO
C1206C333M1RECAUTO
Descriere: CAP CER 1206 33NF 100V X7R 20%
Descarca: C1206C333M1RECAUTO.pdf
C1206C333M2REC7800
C1206C333M2REC7800
Descarca: C1206C333M2REC7800.pdf
C1206C333M1UACTU
C1206C333M1UACTU
Descriere: CAP CER 0.033UF 100V Z5U 1206
Descarca: C1206C333M1UACTU.pdf
C1206C333M1REC7800
C1206C333M1REC7800
Descarca: C1206C333M1REC7800.pdf
C1206C333M1GECAUTO
C1206C333M1GECAUTO
Descarca: C1206C333M1GECAUTO.pdf
C1206C333M1GEC7210
C1206C333M1GEC7210
Descarca: C1206C333M1GEC7210.pdf
C1206C333M1RECAUTO7210
C1206C333M1RECAUTO7210