C1206C333G3GEC
KEMETKEMET
C1206C333G3GEC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C333G3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 33NF 25V C0G 2%
Foi de date: C1206C333G3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C333G3GEC
Număr parc C1206C333G3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 33NF 25V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 244395 pcs Fișa cu date C1206C333G3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.053" (1.35mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.033µF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C333G1GEC
C1206C333G1GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 100V C0G 2%
In stoc: 230076 pcs
Descarca: C1206C333G1GEC.pdf
RFQ
C1206C333G3GECAUTO
C1206C333G3GECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 33NF 25V C0G 2%
In stoc: 1020296 pcs
Descarca: C1206C333G3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206C333G1GECAUTO7210
C1206C333G1GECAUTO7210
Descarca: C1206C333G1GECAUTO7210.pdf
C1206C333G1GECAUTO
C1206C333G1GECAUTO
Descarca: C1206C333G1GECAUTO.pdf
C1206C333G3GEC7210
C1206C333G3GEC7210
Descarca: C1206C333G3GEC7210.pdf
C1206C333G1GEC7210
C1206C333G1GEC7210
Descarca: C1206C333G1GEC7210.pdf
C1206C333FMGECAUTO7210
C1206C333FMGECAUTO7210
Descriere: CAP CER 1206 33NF 63V C0G 1%
Descarca: C1206C333FMGECAUTO7210.pdf
C1206C333G3GECAUTO7210
C1206C333G3GECAUTO7210